O nas

Każdy człowiek chcąc uzyskać pełnię szczęścia, potrzebuje zdrowia. To właśnie zdrowie jest fundamentem, który pozwala budować wszelkie inne wartości, w pełni czerpiąc z ich potencjału. Fakt, że należy o nie dbać jest znany każdemu. Niestety, dużo trudniej jest zamienić słowa w czyn i rzeczywiście sprawić, by każdego dnia móc cieszyć się nim bardziej. Jak w odpowiedni sposób zadbać o zdrowie? Na to pytanie odpowiadamy na naszym blogu.

Czym się zajmujemy?

Jesteśmy grupą ekspertów związanych z różnymi dziedzinami dotyczącymi ludzkiego zdrowia. Nasze wpisy to przede wszystkim treści traktujące o najważniejszych zagadnieniach z zakresu informacji o zdrowiu oraz praktykach sprzyjających jego poprawie, na czele z odpowiednim odżywianiem. Co więcej, są wśród nas również pasjonaci ornitologii, którzy chcieliby swoimi zainteresowaniami zarazić również innych, dlatego znaleźć można u nas także nieoczywiste ciekawostki o bocianach. Pokazujemy, że te piękne ptaki zachwycają nie tylko urodą, ale też szeregiem innych cech, które znacznie wyróżniają je na tle innych gatunków.

Podstawą zdrowia jest żywienie

To, że odżywianie jest podstawą przeżycia, wiemy już od najmłodszych lat. Jednak, co niezwykle istotne, w dużej mierze zależy od niego również jakość naszego przeżywania. Czynniki genetyczne odpowiadają jedynie w kilkunastu procentach za jakość naszego życia. Reszta zależy wyłącznie od naszych dobrych decyzji, na które oprócz codziennej dawki aktywności fizycznej, składa się również zbilansowana i zrównoważona dieta. Na blogu pokazujemy, w jaki sposób ją ułożyć, jakie produkty warto jeść i wskazujemy drogę do dobrego zdrowia i kondycji poprzez wybór produktów naturalnych o jak najmniejszym stopniu przetworzenia.

Czy ta strona jest dla Ciebie?

jesteś osobą ciekawą świata, zainteresowaną tematem zdrowia ogólnego, zostań z nami

jeśli chcesz poprawić komfort swojego życia, korygując swoje nawyki żywieniowe w oparciu o naturalne produkty, ułatwimy Ci osiągnięcie celu

jeśli jesteś otwarty na nową, pasjonującą wiedzę, nasze ciekawostki o bocianach pozwolą Ci odkryć te ptaki na nowo w formie, której dotąd nie znałeś

Wiele nas różni, ale łączy nas pasja do zdrowego życia.

Artykułów

Szczęśliwych czytelników

Zjedzonych owoców

Zjedzonych pączków